Çağrı Merkezi
Anasayfa > Zelenart Design
Zelenart Design

"Sizin Başarınız İçin Tasarlıyoruz"

Tek Bir Merkez, Sayısız Çözüm

Adını yeşil ve sanat kelimelerinden alan Zelenart, yeşilin var olan sanatına katkıda bulanabilmek ve mevcut sanatsal dokuyu düşünerek korumacı çözümler getirmek için çabalayan profesyonel bir tasarım merkezidir. Peyzaj projelendirme, uygulama, mühendislik, iç mimarlık, dekorasyon gibi alanlarda hizmet veren ve grubun lokomotif firması olan ZelenArt Design, peyzaj mimarı, mimar, iç mimar, ziraat mühendisi, inşaat mühendisi kadrosuyla "Tek Bir Merkez, Sayısız Çözüm" yaklaşımını benimsemiştir.

 

Ayrıca firmamız tüm çalışmalarını 'CAD' tabanlı programlarla, zengin görsellendirme tekniklerini esas alarak, plan ve planların 3D animasyonları şeklinde bütün olarak sunmaktadır.

Zelenart Hizmetlerimiz

Projelendirme
Alanında uzman kadromuz ile peyzaj mimarisi, mimari, iç mimari ve grafik tasarımlar ile alakalı tüm projelerin yönetimini ve iş takibini yapıyoruz. Kent ölçeğinden site ölçeğine kadar olan tüm proje basamaklarında çim alan oluşturmadan otomatik sulama sistemlerine kadar detayın takip ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.
Görselleştirme
Talepler doğrultusunda yönetimini yaptığımız tüm proje kalemlerinin 2D ve 3D görsellendirmelerini, uygun programlar yardımıyla sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Uygulama
Projelendirme ve görsellendirme çalışmalarını yaptığımız tüm özgün çalışmaların uygulamalarını ve uygulama sonrası takiplerini itina ile sürdürüyoruz. Projeleri bütün olarak ele alıyoruz ve o bütünün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
Modelleme
Eskiz çalışmalarında başlayan tasarım maceralarını 3D modelleme ve görsellendirme ile sonuçlandırıyoruz. Peyzaj projelerimizin tamamını, kentsel donatı elemanlarını ve tüm peyzaj elemanlarının tasarım ve modellemesini alanında uzman ekibimizde yapıyoruz.
Gabion
gabion sistem sakarya yerli üretim
Gabion ağırlık sepetleri modüler peyzaj donatı elemanları olarak yakın zaman sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Avrupa ülkelerinde popüleritesi oldukça yüksek olan gabion sistemler ülkemizde de aynı ilgiyi görmeye başlamıştır. Bizlerde bu sistemlerin donatı elemanı olarak kullanılması aşamasında farklı tasarımlar ile birlikte üretimlerini de üstleniyoruz.
Zelena Galeri

Zelena Grup

Bizden ...
Yaptığımız çalışmaları bir çatı altında topluyoruz ve bunlara “Biz” diyoruz. üretimden uygulamaya her konuda kollarımızı çekinmeden sıvıyoruz. Tasarım ve uygulaması BİZDEN, keyfine varması SİZDEN.
PROJELENDİRME
Üretim
GÖRSELLENDİRME
Uygulama
UYGULAMA
Dekorasyon
ÜRETİM
Aranjman