Çağrı Merkezi
Anasayfa > Zelena Garden
Zelena Garden

"Cesareti Yeşilden Alıyoruz"

Yeşilin Her Tonundayız

Peyzaj uygulamaları öncesi ve uygulamaları sırasında verilen profesyonel destek peyzaj uygulamaları sonrasında da bakım çalışmaları ile devam etmektedir. Zelena Garden bahçe bakımı, kişilere özel konsept tasarımlar, hediyelik ahşap süs eşyaları ve canlı bitki materyali, konulu ve kişiye özel teraryum çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı-üretimi gibi konularda hizmet vermektedir.

Dekorasyon konusunda özel tasarım masalar, doğal ahşap-masif masa, sehpa ve koltuk tasarımları-üretimi, kitaplık ve mobilya tasarımı-üretimi, aydınlatma tasarımı-üretimi gibi birçok konuda yaratıcı detaylar ile çarpıcı örnekler ortaya koyma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Zelena Garden Hizmetlerimiz

Bahçe Market
Dış Mekan, İç mekan ve Mevsimlik Süs Bitkilerine yer verdiğimiz aynı zamanda toptan ve perakende satışlarınız gerçekleştirdiğimiz açık ve kapalı sergi alanımızda bahçe market konseptini sürdürüyoruz. Bahçenize dair her türlü malzeme tedariği sorununa çözümler geliştiriyoruz.
Bakım
Toprak iyileştirme çalışmaları, ara çim ekimleri, sezonluk gübreleme çalışmaları, budama çalışmaları, sezonluk çim kesimi ve temizlik çalışmalarını özverili şekilde profesyonel kadro ile sürdürülmektedir.
Canlı Bitki Aranjmanları
Sukkulent ve kaktüs türlerinden, iç mekan süs bitkilerine kadar her türde kişilere özel konsept tasarımlar hazırlamaktadır. Konulu terarium ve buket çalışmaları istenilen zamanlarda eksiksiz teslim edilmektedir.
Endüstriyel Mobilya
Ofislerin ve evlerin vazgeçilmez parçaları olan mobilya ve tüm aksesuarları yeniden şekillendiriyoruz. Sizlerin isteklerine göre tasarlanan mobilyaların üretimini ve montajına kadar tüm aşamaları eksiksiz takip ediyoruz.
Aydınlatma
Projelerin odak olmasında en büyük katkı hiç şüphesiz aydınlatma elemanlarıdır. İç Mekan ve Dış Mekanda tamamen kişilere özel aydınlatma projeleri ile göz alıcı sonuçlar sunuyoruz. Kişilere özel aydınlatma elemanları tasarlıyor üretiyoruz.
Hediyelik Süs Eşyaları
Kendinizi ve sevdiklerinizi özel hissetmek için biz çok çalışıyoruz. Sizlere özel saat tasarımları, cep telefon kılıfları tasarımı ve baskıları, özel günler için davet kartları tasarımı ve baskıları, canlı bitki aranjmanları gibi konularda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.
Zelena Galeri

Zelena Grup

Bizden ...
Yaptığımız çalışmaları bir çatı altında topluyoruz ve bunlara “Biz” diyoruz. üretimden uygulamaya her konuda kollarımızı çekinmeden sıvıyoruz. Tasarım ve uygulaması BİZDEN, keyfine varması SİZDEN.
PROJELENDİRME
Üretim
GÖRSELLENDİRME
Uygulama
UYGULAMA
Dekorasyon
ÜRETİM
Aranjman